HAKKIMIZDA

               2001 yılında sektöre merhaba diyen firmamız, kurulduğu günden bugüne döküman ve ofis

ürünlerinde öncü firma olma özelliğini korumuştur. 2008 yılında yazıcı ve sarf malzeme pazarındaki yenilikleri fark ederek yapmış olduğumuz anlaşmalarla distribütörlük ve bayilikler almıştır. 18 yıldır sektörün önde gelen firmalarından olan Umosis, yapmış olduğu bu distribütörlük anlaşmaları ile daha da güçlenerek 15 ilde bulunan bayi ağı ve 81 ili kapsayan geniş satış ve teknik servis hizmeti ile müşterilerine mutlulukla hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

 

 kALİTE POLİTİKAMIZ


·        Türkiye distribütörü olduğumuz DastToner ve bayisi olduğumuz Triumph-Adler marka tüm doküman ve ofis ürünlerinin; ileri teknoloji kullanarak eğitimli ve organize ekip ile hızlı ve etkin olarak; ÜSTÜN SERVİS ; hizmetinin en uygun şekilde yerine getirilmesini yönetmek.

 

·        Ofis ve sistem ürünlerini kapsayan ve sürekli gelişen ürün yelpazemizi, müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayacak kalitede sunarak firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü artırmak.

 

·        Bu amaca ulaşmak için; Müşteri memnuniyetinin sürekli arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak ve bunların sonuçlarını ölçmek, her alanda iç performans ölçümleri-analizleri gerçekleştirmek, sonuçlardan giderek gelişmeye açık alanları saptamak ve iyileştirmek.

 

·        Değer yaratma sürecinde rol alan bayilerimiz ve diğer dağıtım kanalları ile işbirliği ve sürekli gelişme anlayışı ile birlikte çalışmak.

 

·        Teknik destek ve servis hizmetlerimizin zamanında ve kusursuz olarak verilmesini; SÜREKLİ İYİLEŞTİRME; anlayışımızın vazgeçilmez bir parçası kılmak.

 

·        Tanıtım, eğitim ve denetim yoluyla bayilerimizi, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi de kalite sürecimize katılmasını sağlamak, tüm iş süreçlerimizi daha etkin ve daha verimli hale getirmeye çalışmak.

 

·        Çevre ve insan sağlığını korumak genel ilkemizdir.